Новини
Архів новин
Оберіть дату

Гурт KARNA повертається до Черкас із першим сольним концертом вже цієї суботи

 ...
Гурт KARNA повертається до Черкас із першим сольним концертом вже цієї суботи

Під час фестивальних виступів на ГайдаFest, Холодному Яру та ШеFest хлопці зібрали в місті цілу армію фанів, тому 7 грудня в клубі "Manhattan" буде запальне прикарпатське паті.

З презентацією нових пісень і давнішими улюбленими треками. Гайда з нами до гуцульського аркану! Останні квитки можна придбати за посиланням: https://concert.ua/uk/event/karna-arkan-tour-cherkasy

Музичні новинки гурту на YouTube

Гурт KARNA засновано в 1997 році в Івано-Франківську. Тоді музиканти позиціонували свою творчість як "український альтернатив-ню-метал". Згодом колектив дав власне визначення своєму стилю – "гуцул-метал".

У період 2003-2010 років гурт активно розвивався, завойовував серця прихильників та відзнаки музичних фестивалів. Тоді ж KARNA випустили два альбоми: "Летимо" (2003) та "KARNA" (2010). Останній увійшов до топ-100 альбомів часів української незалежності за версією музичного видання Karabas Live.

У 2010 році гурт заявив про припинення діяльності. Але в 2013 році KARNA відродилися, а гуцул-метал знову потужною хвилею накрив Україну! І вже завтра ця хвиля зачепить і Черкаси.

Початок о 19:00!

Як повідомляв сайт vikka.ua, в Черкасах пройшов Третій Черкаський книжковий фестиваль

  • Facebook
>