Новини
Архів новин
Оберіть дату

В Умані відкрили оновлену історичну частину "Софіївки"

 ...
В Умані відкрили оновлену історичну частину "Софіївки"04744.info

В Умані урочисто відкрили оновлений дендропарк "Софіївка" та презентували нові окраси, що підкреслюють його первозданний вигляд. Про це пише сайт "04744.info".

Зокрема, в оновленому дендропарку "Софіївка" з’явилися: багатоярусний світлодинамічний прогулянковий комплекс водоспадів "Тризуб Посейдона"; пам’ятники засновнику парку, графу Станіславу Потоцькому та його дружині Софії; найбільший за різновидністю в Україні сад магнолій з ексклюзивними сортами рослин, яких немає в Україні; нові насадження таксодіума дворядного, клена Фрімана, горобини звичайної; центральна алея та доріжки, викладені з гранітної бруківки; експозиція з фрагментом бруківки головної алеї, побудованої у 1838 р. під час перебування "Софіївки" у віданні Південних військових поселень (1838-1859 рр.).

Також в історичній частині "Софіївки" було проведено роботи для покращення естетичного вигляду парку та забезпечення комфортних умов для його відвідувачів: побудовано два нових туалети та реконструйовано туалет біля головного входу в парк; встановлено вказівники; зроблено реконструкцію огорожі по периметру парку; повністю оновлено системи автоматизованого поливу; проведено очищення річки Кам’янка; впорядковано торгівлю на території дендропарку.

Під час урочистого відкриття всі відвідувачі "Софіївки" мали змогу поринути в атмосферу кінця ХVIII - початку ХІХ ст., яку створювали актори в стилізованих костюмах. Кожен міг послухати музику струнного камерного оркестру "Kyiv Fantastic Orchestra" у Павільйоні Флори та отримати безкоштовний портрет від уманських художників.

Кульмінацією вечора став феєричний виступ народного артиста України, соліста Метрополітен Опера у Нью-Йорку, Маестро Володимира Гришка, який заспівав біля комплексу водоспадів "Тризуб Посейдона".

Як повідомляв сайт vikka.ua, у Каневі збираються збудувати скейт-парк.

Ми не набридаємо. У нашому Telegram каналі – тільки найважливіші та найактуальніші новини.

 

  • Facebook