Новини
Архів новин
Оберіть дату

В Оршанці попрощалися із майором Петрівим, який підірвався на міні в зоні АТО (додані ФОТО, ВІДЕО)

 ...
В Оршанці попрощалися із майором Петрівим, який підірвався на міні в зоні АТО (додані ФОТО, ВІДЕО)Фото: Facebook/Валентина Коваленко

Сьогодні на плацу Оршанецького навчального центру Дежравної прикордонної служби прощалися із майором Ігорем Петрівим. Смерть застала його на 46-ому році життя в зоні антитерористичної операції, інформує прес-служба ОДА.

Ще із перших днів загострення ситуації на сході України майор-прикордонник відправився туди у складі мотоманевреної групи. Повернутися звідти живим йому не судилося. Минулої суботи він підірвався на міні, повертаючись у їхній прикордонний табір після супроводу на БТР-і загиблого днем раніше командира Ігоря Момота. У нього залишилися дружина та донька.

Обласна влада посмертно відзначила його нагородою "За заслуги перед Черкащиною".

В оршанецькому навчальному центрі майор Петрів працював старшим викладачем групи спеціальної вогневої підготовки. Тут його знають як бездоганного фахівця й виважену людину. За що у 2002 та 2011 роках його відзначили медалями "За бездоганну службу" ІІ та І ступеня. Заупокійну літію за загиблим відслужили митрополит Черкаський і Чигиринський Іоан та єпископ Черкаський Кіровоградський Іларіон. Потому його поховали на кладовищі в селі Геронимівці.

Завтра прикордонники проведуть у останню путь ще одного бойового товариша Павла Лазаренка.

Довідково:

Петрів Ігор Олександрович народився 13 жовтня 1967 року в місті Лахденпох’я, республіка Карелія.

Після закінчення школи його призвали на строкову військову службу. Відслуживши, залишився служити за контрактом і потравив у 76-ий гвардійський танковий полк 20-ої танкової дивізії Північної Групи Військ, який на той час дислокувався на території Польщі.

У 1991 році 76-ий Гвардійський Оршанський орденів Суворова, Кутузова і Олександра Невського танковий полк було виведено з Польщі на Черкащину, а з 1 травня 1992 року передано у розпорядження Державного комітету у справах охорони державного кордону України, де Ігор Петрів і продовжив свою службу.

У 1994-ому році закінчив Інститут прикордонних військ України і у званні лейтенанта повернувся в Навчальний центр.

У 2002 і 2011-ому роках Адміністрацією Державної прикордонної служби України нагороджений медалями "За бездоганну службу" ІІ та І ступеня, має багато інших відзнак Адміністрації Державної прикордонної служби України та Навчального центру.

  • Facebook