Новини
Архів новин
Оберіть дату

У Черкасах по безсніжжю працювали снігоприбиральні машини "Нової якості"

 ...
У Черкасах по безсніжжю працювали снігоприбиральні машини "Нової якості" Facebook / Управлінська компанія "Нова якість"

Черкаські вулиці, на яких уже не лежить сніг, напередодні "розчищали" снігоприбиральні машини. Про такий сигнал від містян у ході пленарки повідомив депутат міськради Олександр Радуцький.

Керівник компанії, якій цьогоріч довірили прибирати сніг з черкаських вулиць, такі звинувачення спростовує. Про це з сесійної зали повідомляє кореспондент vikka.ua.

Повідомлення про те, що снігоприбиральні машини "Нової якості" працюють на вулицях, на яких вже давно розтанув сніг, Радуцький отримав від черкасців. Обранець упевнений: так компанія намагається освоїти максимум до кінця поточного року.

Натомість керівник "Нової якості" Андрій Бортник запевняє: в той час проводилися навчання водіїв-техніків по прибиранню територій від снігу. Про це, буцім, містян заздалегідь повідомляли через Facebook-сторінку. А бюджетні кошти при проведенні навчань не витрачались.

У відповідь на таке "вільнодемократівець" Володимир Гриценко сказав підприємцю: "В мене таке враження, що ви прибираєте гроші, а не місто! Подивіться на прибордюрні зони біля черкаських доріг! Це прибирання? Це чистота?"

 Відповідальність за цю сферу Андрій Бортник переклав на КП "Челуаш". Мовляв, саме воно займається очищенням прибордюрних зон.

Як повідомляв сайт vikka.ua, мер Черкас збирається скасувати сміттєвий договір, який сам уклав з управителем.

У нашому Telegram каналі – тільки найважливіші та найактуальніші новини.

  • Facebook