Політичні новини
Архів новин
Оберіть дату

"За життя" за рік доведе, що можна будувати велику та багату Україну

 ...

Українська влада завела країну в прірву, але партія "За життя" готова показати і довести, що вона може вивести країну з кризи в найкоротші терміни. Таку заяву зробив народний депутат України і лідер партії "За життя" Вадим Рабінович в прямому ефірі спеціального випуску програми "Український формат" на телеканалі "NewsOne".

"Останні 27 років, хто б не прийшов до влади, – все активно борються з корупцією. Ось тільки результат один – корупція є, і вона всюди! Але тут не потрібно бути фахівцем, щоб зрозуміти просту річ – корупцію побороти дуже легко. Для цього потрібно зробити дуже прості кроки, наприклад, заборонити державним компаніям працювати з офшорними компаніями. Скажіть, чому все дороги в Україні будують офшорні компанії? Відповідь очевидна: "офшорки" працюють за відкати чиновникам! І якраз заборона роботи з ними в ту ж хвилину на 70% позбавить країну від схем! "- заявив політик.

Крім того, продовжив Вадим Рабінович, в Україні на законодавчому рівні потрібно ввести розподіл ролей між політичними опонентами, де опозиція зможе реально контролювати владу.

"Ми – партія "За життя" – пропонуємо внести абсолютно просту зміну до Конституції: при формуванні уряду опозиції відходить силовий блок. Це необхідно зробити для того, щоб у провладних політиків не було можливості "сидіти на потоках". Повірте, як тільки це станеться, у міністрів тут же відпаде бажання красти, тому що у них буде страх понести покарання! Зараз же Кабмін, Адміністрація Президента, які нічого не виробляють, розподіляють гроші платників податків, і їх ніхто не контролює! По суті миші залишилися один на один з сиром!" – обурився народний депутат.

Наступним кроком, на думку Вадима Рабіновича, має стати запровадження виборності суддів, а також заборона повторно балотуватися в народні депутати України.

"Зараз жоден українець не може відстояти свої права в судах. Тому необхідно ввести положення про виборність суддів з можливістю їх відкликання. Повірте, люди на місцях краще знають, який суддя порядний, хто може вершити правосуддя без втручання Президента або парламенту! Крім того, необхідно заборонити балотуватися до Верховної Ради більше, ніж на один термін, в іншому випадку парламент перетворюється для депутатів в досить комфортне місце для "заробляння" грошей", – пояснив він.

Ще одним важливим моментом, на який звернув увагу лідер партії "За життя", є націоналізація нафтових і газових родовищ. Політик упевнений – "сьогодні для України це вкрай необхідно – іншого шляху немає".

"Очевидно, що ніякої необхідності в підвищенні на газ не існує! Те, що відбувається сьогодні з тарифами – це результат змови п’яти осіб, які отримують надприбутки. До того ж, кожен з нас повинен знати: в цілому Україна видобуває 21 млрд кубів газу, з яких тільки 15 млрд кубів необхідно для покриття потреб населення разом з усіма бюджетними організаціями. Так про яке підвищення цін на газ взагалі може йти мова ?! Ми повинні повернути державі контроль над родовищами. Британія, Аргентина, Фінляндія, Латвія, Литва вже пройшли шлях націоналізації, і подібна практика дала позитивний результат. Ми зобов’язані скористатися цим досвідом!" – закликав народний депутат.

Ще одним пунктом програми партії "За життя" Вадим Рабинович назвав заборону передачі в приватні руки інфраструктури і підприємств військово-промислового комплексу. "Авіація, космос, порти – це все і назавжди має залишитися сферою відповідальності держави. Ці підприємства відповідають за тисячі робочих місць, без яких ми отримаємо країну пенсіонерів "- підкреслив він.

Однак дії нинішньої влади не спрямовані на реформування країни, так як "результатом будь-яких реформ є поліпшення якості життя громадян", – вважає Вадим Рабінович.

"Реформи мають на увазі поліпшення життя. Ми ж сьогодні спостерігаємо зворотний ефект! За останніми даними, 60% громадян нашої країни живуть за межею бідності. Прожитковий мінімум скоротився в два рази – з 147 дол. До 64 дол.! Мінімальна пенсія скоротилася в чотири рази! Влада хоче все повернути так, щоб людина для отримання трудової пенсії в 60 років мав не менше 35 років страхового стажу. Але ця система не буде діяти при відсутності в країні робочих місць, це ж очевидно! Згадайте обіцянки прем’єр-міністра, що жоден українець не заплатить за "комуналку" більше 20% від сімейного бюджету. Потім нас годували історіями про те, що "ми злазимо з російської газової голки" на користь альтернативних джерел енергії. У підсумку за чотири роки питома вага "зеленої" енергетики піднявся всього лише на 0,9%. І навіть сільське господарство розвалилося! Раніше у нас поголів’я свиней нараховувало 25 млн голів, сьогодні ж – 6 млн голів ", – обурився народний депутат.

Розкритикував лідер партії "За життя" та медичну реформу, назвавши її "зразком безвідповідальності, дурості, підігрування закордонним корпораціям".

"Одна людина – міністр Супрун – позбавила всю країну конституційного права на безкоштовне медичного обслуговування і про це мовчить вся країна. Ми ж вважаємо, що треба піти по шляху Казахстану і запропонувати працедавцю відраховувати до страхового фонду 1% від зарплати і дати можливість людині перевіряти особистий баланс в страховому та пенсійному фонді ", – заявив Вадим Рабінович.

"Таким чином, реалізовуючи свою програму, яка була розроблена провідними міжнародними та вітчизняними економістами, партія" За життя "протягом року в стані змінити країну, а саме: підвищити мінімальну зарплату з 8 тис. Грн до 12,5 тис. Грн, скоротити страховий стаж з 35 до 25 років. Ми знаємо, як повернути 4 млн українських гастербайтерів на Батьківщину, знизити тарифи в три рази, а пенсіонерам і зовсім скасувати плату за комунальні послуги! І ми це доведемо!" – резюмував Вадим Рабінович.

  • Facebook