Новини
Архів новин
Оберіть дату

Черкаська Феміда почала розглядати справу про вбивство депутата Сергія Гури

 ...
Черкаська Феміда почала розглядати справу про вбивство депутата Сергія Гури

Залишити під вартою ще на два місяці. Такою ухвалою завершилось підготовче судове засідання у справі вбивства депутата Черкаської обласної ради Сергія Гури. У злочині якому підозрюють його знайомого Миколу Гончара. Розгляд провадження розпочав 18 квітня Соснівський районний суд Черкас, передає кореспондент vikka.ua.

З самого початку засідання захисники Гончара клопотали про відвід прокурора Івана Шестобітова. Той, мовляв, разом з групою інших представників черкаської та генеральної прокуратури був призначений без будь-яких правових підстав. Адже підтримувати обвинувачення мав повноваження попередній склад прокурорів. Однак таке клопотання адвокатів суддівська колегія відхилила.

Сторона ж обвинувачення просила про продовження терміну тримання під вартою для Миколи Гончара. Адже попередній має закінчитись завтра, 19 квітня. Клопотали продовжити арешт ще на 60 діб. А підозрюваного помістити в окрему камеру слідчого ізолятора.

Таке прохання прокурора захисники вважали необґрунтованим, наголошуючи на тому, що підозрюваний протягом проведення досудового розслідування активно працював зі слідством. Відтак, просили обрати будь-який інший, альтернативний запобіжний захід, не пов’язаний з триманням під вартою.

Втім, після видалення у нарадчу кімнату колегія суддів вирішила задовольнити обидва клопотання прокурорів. Так, Микола Гончар залишиться під вартою до 16 червня і перебуватиме в окремій камері ІТТ.

Продовження ж засідання обидві сторони вважали неможливим, адже до зали суду не з’явився один із захисників Миколи Гончара та дружина вбитого Сергія Гури, яка є потерпілою у даному провадженні. Хоча остання просила проводити підготовче засідання без неї через її перебування за межами України. 

Нагадаємо, наприкінці травня 2018 року у своєму офісі в приміщенні однієї з громадських організацій двома пострілами в голову і груди був застрелений депутат Черкаської облради Сергій Гура. На місці події знаходився його знайомий Микола Гончар. Між чоловіками відбулась суперечка, в ході якої Гончар кілька раз вистрелив у потерпілого, сам же – забарикадувався в офісному приміщенні. Постріли виявились смертельними.

Як повідомляв сайт vikka.ua, посадовцю черкаської мерії повідомили про підозру в розтраті бюджетних коштів.

 

  • Facebook