Новини
Архів новин
Оберіть дату

Автоспорт має бути безпечним: дружина потерпілого на гонках черкасця просить владців розібратися у ситуації

 ...
Автоспорт має бути безпечним: дружина потерпілого на гонках черкасця просить владців розібратися у ситуації Фото: Патрульна поліція Черкаської області

Дружина потерпілого під час автозмагань "TOPLINE24 TIMEATTACK 2019" Андрія Кихтенка Ірина Вербівська просить владу розібратися у цій ситуації та не допустити її повторення. Про це вона зазначила у соцмережі.

Нагадаємо, що 6 жовтня під час автоперегонів у Черкасах сталася жахлива подія. Один зі спортсменів не впорався з керуванням та влетів у натовп глядачів. Саме там стояв Андрій. Чоловік дивився у монітор, з якого керував квадрокоптером, тому не встиг зреагувати і відскочити. Черкасця із численними травмами та переломами було доставлено до реанімаційного відділення Третьої міської лікарні.

За словами Ірини Вербівської, у Андрія було діагностовано закриту черепно-мозкову травму, рвану рану брові, забій серця, забій легень, відкритий перелом ноги з роздробленням кісток, численні забої м'яких тканин. Враховуючи всі обставини наїзду та падіння на землю він дивом залишився живий. Наразі є позитивна динаміка показників здоров'я, запланований ряд складних операцій та довгий період реабілітації.

"Даний відрізок тротуару був обмежений лише сигнальною стрічкою, що ніяк не могла стримати автомобіль та врятувати всіх учасників цієї прикрої ситуації. Хочу зауважити, що знаходився Андрій, щонайменше, за 5-7 метрів від дороги", − зауважила дружина потерпілого.

Також вона додала, що за чотири дні організаторами не надано слідству жодних документів. Тому вона звертається до керівництва Автомобільної Федерації України з проханням надати всі підтверджуючі документи для проведення цих змагань: договори або погодження з міською владою та відповідними службами (ДСНС, медичне обслуговування, громадська безпека); план безпеки для забезпечення охорони громадського порядку, безпеки учасників і глядачів, в якому чітко вказані безпечні та небезпечні зони; свідоцтво організатора змагань; акт про відповідність траси та інші необхідні документи, щоб впевнитись в дотриманні всіх вимог для забезпечення безпеки та відповідності організаційного процесу даного заходу нормам чинного законодавства України.

"Автомобільний спорт має бути безпечним, видовищним та захоплюючим, а не асоціюватися з трагедіями та негативом, тому хочу звернутися до Президента України, міністра культури, молоді то спорту з проханням звернути увагу на цю ситуацію та провести необхідні заходи щодо відповідальної Федерації для того, щоб таких трагічних подій не траплялося в майбутньому", − підсумувала Ірина Вербівська.

Як повідомляв сайт vikka.ua, у середмісті Черкас п'яний водій збив жінку.

Будьте завжди в курсі найсвіжіших новин – підписуйтесь на наш канал в Telegram!

 

  • Facebook
>