Новини
Архів новин
Оберіть дату

Черкасці пропонують відновити роботу одного з дитячих садків

 ...
Черкасці пропонують відновити роботу одного з дитячих садків rada.ck.ua

На сайті Черкаської міської ради з’явилася електронна петиція з проханням відновити роботу дитячого садка, що знаходиться на вулиці 30-річчя Перемоги, 10/1.

Автор петиції Олександр Пономарьов зазначив, що для того, щоб потрапити у садок треба ставати в чергу, кількість людей в якій набагато більше ніж кількість бажаючих. У той самий час у цьому мікрорайоні стоїть не функціонуючий дитячий садок.

"Це садок повинен працювати та допомагати у догляді за дітьми багатьом родинам нашого щільно заселеного мікрорайону. Садочок вдало розташований у затишному зеленому дворі за декілька метрів від дитячої обласної лікарні. І саме зараз район потребує його відновлення як ніколи", − зазначив черкасець.

Він також додав, що наразі дитячий садочок не охороняють, тому на його території постійно розпивають алкоголь, "мешкають" безпритульні. Також, не зважаючи на здачу в оренду приміщень, сама будівля знаходиться в жалюгідному стані.

"Закликаємо міську владу реконструювати та відновити роботу дошкільного дитячого закладу по вулиці 30-річчя Перемоги, 10/1, щоб у мікрорайоні запрацював необхідний садок", − підсумував Олександр Пономарьов.

Як повідомляв сайт vikka.ua, черкасці просять повернути в один із дитсадків ортопедичну групу.

Будьте завжди в курсі найсвіжіших новин – підписуйтесь на наш канал в Telegram!

 

  • Facebook