Новини
Архів новин
Оберіть дату

Старшого сина черкаської горе-матері тимчасово забрали на реабілітацію (ФОТО, ВІДЕО)

 ...
Старшого сина черкаської горе-матері тимчасово забрали на реабілітацію (ФОТО, ВІДЕО)

Малолітніми хлопчиками із неблагополучної родини, яку напередодні виявили патрульні, нині займаються соціальні служби. Старша дитина, 4-річна, перебуває в Центрі соціально-психологічної реабілітації, де пройде обстеження з метою встановлення його фізичного і психологічного стану. Найменшого, якому лише один рік, поки що залишили матері. Про це повідомляє прес-служба УПП у Черкаській області.

Нагадаємо, учора вдень, 18 березня, старший хлопчик загубився. Його на вулиці Сумгаїтській помітила перехожа і зателефонувала патрульним. Виявляється, дитина ледь не втрапила під колеса автомобіля. Патрульним вдалося з’ясувати, що хлопчик проживає у квартирі за адресою Вергая, 34. Побачене – вразило.

По брудній підлозі, зовсім голе, повзало немовля. Господарки ж удома правоохоронці не застали.

Тоді патрульні забили на сполох. Звернулися до сусідів, аби ті допомогли з їжею для голодних малюків, а горе-матір за півгодини знайшли працівники ювенальної служби ГУНП в Черкаській області, які також приїхали на місце події.

Своєї хати 21-річна жінка не ховала. Каже: з чоловіком не живе і, буває, прикладається до чарки. Тоді від неї також тхнуло алкоголем.

"Ну з ким не буває, ну випила. Ну не встигла я прибрати. Ви вже тут скільки знаходитесь, могли б і попідмітати!" – заявила жінка поліцейським.

Як повідомляв сайт vikka.ua, торік у Черкасах 61 сім'я поліпшила житлові умови.

  • Facebook