Новини
Архів новин
Оберіть дату

Цього року черкащанам видали "теплих кредитів" на понад 11 млн грн

 ...
Цього року черкащанам видали "теплих кредитів" на понад 11 млн грнradiotrek.rv.ua

Цьогоріч упродовж січня-квітня жителям Черкащини, зокрема й об’єднанням співвласників багатоквартирних будинків, житлово-будівельних кооперативів, видали 351 кредит на проведення енергоощадних заходів та заміну газових котлів. Загальна сума сягає 11,7 млн грн. Про це розповів перший заступник очільника області Тарас Висоцький. Каже: в області продовжують заохочувати населення до енергоощадності, передає прес-служба ОДА.

"Маємо на сьогодні більше трьох сотень виданих цьогоріч "теплих кредитів". Позичальники ж області вже на цей період року одержали 55,1 тис. грн компенсації частки відсоткової ставки по кредитах на заходи з енергозбереження, – зазначив перший заступник. – До речі, на виконання заходів діючої нині в регіоні Програми підвищення енергоефективності та зменшення споживання енергоносіїв, в межах якої і надають фінансову підтримку черкащанам, передбачили 400 тис. грн з обласного бюджету, а з місцевих – понад 3,5 млн грн".

Зазначимо, Програма підвищення енергоефективності та зменшення споживання енергоносіїв Черкаської області діятиме до 2020 року – задля стимулювання населення, а також ОСББ, ЖБК, до впровадження енергоефективних заходів шляхом відшкодування частини відсоткової ставки по кредитах, залучених на придбання обладнання та матеріалів.

Як повідомляв сайт vikka.ua, податківці ліквідували на Черкащині "конвертаційний центр" з обігом понад 75 мільйонів гривень.

У нашому Telegram каналі – тільки найважливіші та найактуальніші новини.

  • Facebook
>