Новини
Архів новин
Оберіть дату

Черкаські сапери знищили 21 боєприпас часів війни (ФОТО, ВІДЕО)

 ...
Черкаські сапери знищили 21 боєприпас часів війни (ФОТО, ВІДЕО)Facebook / Управління Державної служби України з НС у Черкаській області

На Черкащині 25 квітня сапери аварійно-рятувального загону спеціального призначення знищили виявлені напередодні 21 боєприпас часів війни. Про це повідомляє прес-служба управління ДСНС України в Черкаській області.

16 боєприпасів виявлено на відкритій території поруч із селом Гусакове, Звенигородського району. "Чорні" археологи під час пошуку історичних артефактів під землею натрапили на вибухонебезпечні предмети та повідомили про це рятувальників.

Сапери, прибувши на місце виклику та обстеживши прилеглу територію, виявили чотири артилерійських снаряди калібром 45 мм, шість артилерійських снаряди калібром 76 мм, три артилерійських снаряди калібром 122 мм., артилерійський снаряд калібром 152 мм та дві мінометні міни калібром 82 мм.

Ще п’ять небезпечних знахідок виявили рибалки на березі річки Гнилий Тікич на території Катеринопільського району. Серед них три артилерійських снаряди калібром 76 мм,  артилерійський снаряд калібром 152 мм та граната Ф-1.

Як повідомляв сайт vikka.ua, на Черкащині сапери знищили понад 20 боєприпасів.

 

  • Facebook