Новини
Архів новин
Оберіть дату

Черкаські владці продовжують наживатись на молокопродуктах

 ...
Черкаські владці продовжують наживатись на молокопродуктахostrnum.com

Нещодавно департамент освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради уклав чергову додаткову угоду з ТОВ "Каштан-плюс", яке кілька років тому запідозрили в дружніх стосунках з "батьківщинівцем" Юрієм Тренкіним. В угоді йшлося про підвищення ціни на молокопродукти. Міський активіст Артур Чемирис виявив, що насправді постачальником став "відхилений" конкурент без усіх необхідних довідок і тепер виступає у ролі виробника. Про це Чемирис повідомив на своїй сторінці у Facebook.

ТОВ "Переяслав-Молпродукт" доставляє продукти і ставить підписи у документах. "Каштан-плюс" "проганяє" через себе кошти і домовляється за підвищення ціни.

"Давайте рахувати економіку такого бізнесу, – каже активіст. – "Переяслав" приходить на тендер з ціною 18,6 грн за одиницю продукції. Але договір не отримує. Його отримує "Каштан" за 18,7 грн. Далі "Каштан" піднімає ціну на 10% і має вже 20,6 грн. 18,6 віддаємо "Переяславу", як вони і хотіли. 2 гривні залишаємо собі. Множимо на кількість продукції і маємо "чистими" 320 тисяч гривень".

Чоловік додає, що в садочки Черкас постачається молоко саме ТОВ "Переяслав-Молпродукт".

Зазначимо, схема наживання черкаських  владців на містянах – далеко не нова. Йдеться про постачання харчування у комунальні заклади міста. Все той же "Каштан-Плюс" годував школірв та дошкільнят Черкас м'ясними продуктами від ТОВ "Хлібний Дім Україна", яке входить до бізнес-орбіти "батьківщинівця" Юрія Тренкіна . Раніше сайт vikka.ua публікував її аналіз на прикладі дитячих садків. 

Як повідомляв сайт vikka.ua, у Черкасах визначили управителя багатоквартирних будинків.

У нашому Telegram каналі – тільки найважливіші та найактуальніші новини.

  • Facebook