Новини
Архів новин
Оберіть дату

Маленька черкащанка потребує термінової грошової допомоги для операції на серці

 ...
Маленька черкащанка потребує термінової грошової допомоги для операції на серціFacebook / Anna Gromenko Syvak

Небайдужих черкасців просять допомогти зібрати кошти на дороговартісне лікування восьмирічної Дарини Сивак. Про це на сторінці у Facebook повідомила мама дівчинки.

Раніше Даринка вела активний спосіб життя. Відвідувала сучасні танці, плавання, займалася фізичною культурою. Вона навчається, відвідує музичну школу по класу класичної гітари.

Останнім часом дитина почала швидко втомлюватись, скаржилася на погане самопочуття. Нещодавно при обстеженні було виявлено, що вона має дві вроджені вади серця, про які батьки раніше навіть не здогадувались. Дівчинці поставили діагноз відкрита артеріальна протока та двостулковий аортальний клапан.

"Ми у розпачі, що не можемо допомогти своїй дитині. Даринка потребує дороговартісного оперативного втручання. Нещодавно ми були на консультації в двох київських кардіологічних центрах – в Науково-практичному медичному центрі дитячої кардіології та кардіохірургії та в Національному інституті серцево-судинної хірургії ім. М.М. Амосова. Кардіохірурги рекомендують якнайшвидше провести операцію із закриття артеріальної протоки. Вартість самого окклюдера складає близько 80 000 грн і це без врахування інших витрат", − повідомила мама дівчинки Анна Сивак.

Коштів на придбання окклюдера, а в подальшому штучного аортального клапана для проведення операцій родина не має.

Реквізити банківської карти: 5168 7573 5417 8578 − мама Сивак Анна Анатоліївна

Номер телефону тата: 0937228083 (Володимир)

Номер телефону мами: 0637401048 (Анна)

 

Як повідомляв сайт vikka.ua, 17-річний черкащанин просить подарувати йому випускний вечір.

 

  • Facebook