Новини
Архів новин
Оберіть дату

Мер Бондаренко побив у своєму кабінеті екс-секретаря Черкаської міськради (ФОТО)

 ...
Мер Бондаренко побив у своєму кабінеті екс-секретаря Черкаської міськради (ФОТО)obozrevatel.com

Мер Черкас Анатолій Бондаренко у власному кабінеті завдав тілесних ушкоджень Олександру Радуцькому. Про це депутат та колишній секретар міської ради повідомив у себе на сторінці у Facebook.

"Сьогодні з депутатами міської ради Миколою Мирзою та Русланом Зорею зайшли до нього в кабінет, щоб дізнатися про продовження сесії. Більше 500 питань на розгляді. Але у відповідь отримав від міського голови Анатолія Бондаренка кулаком в обличчя", − зазначив у соцмережі Олександр Радуцький.

Депутат міськради від Громадянської позиції Руслан Зоря написав на своїй сторінці у Facebook, що також отримав від мерських помічників.

"Хочу подякувати Дмитру Кухарчуку за те, що в кабінеті міського голови під час робочого візиту депутатів, підступно схопив мене за руки позаду та стримував. Інакше я зміг би дати здачі раднику мера Юрію Панченку та новопризначеному керівнику "Черкасиінвестбуд" Геннадію Шевченку, які кинулися на мене", − повідомив Руслан Зоря.

Він також підтвердив, що Олександр Радуцький намагався його захистити і в результаті отримав "з мерської руки кулаком у щелепу".

Натомість, міський голова офіційно заперечує факт бійки, називаючи звинувачення звичайною провокацією.

Речниця Патрульної поліції Черкаської області Зоя Вовк повідомила, що після інциденту Олександ Радуцький заявив про факт побиття до поліції. Висновок лікаря будуть забирати слідчі.

Як повідомляв сайт vikka.ua, КП "Черкасиінвестбуд" офіційно з новим керівником.

 

  • Facebook