Новини
Архів новин
Оберіть дату

У мера Черкас в кабінеті не було прихованих камер, про які він заявляв (ДОКУМЕНТ)

 ...
У мера Черкас в кабінеті не було прихованих камер, про які він заявляв (ДОКУМЕНТ)Facebook / Анатолій Бондаренко

Черкаському журналістові Олександру Безпрозванному надійшла відповідь на запит щодо розміщення камер прихованого відеоспостереження у кабінеті міського голови Анатолія Бондаренка, яка підтверджує, що камер не було. Про це у Facebook повідомив сам журналіст.

У відповіді на запит ідеться про те, що в кабінеті міського голови ще в 2000 році встановили монітор системи відеонагляду, на який виводиться зображення з прилеглої до кабінету території, для перегляду в реальному часі, без можливості запису.

Нагадаємо, Анатолій Бондаренко пообіцяв надати журналістам та правоохоронцям усі відеозаписи зі свого робочого кабінету з моменту, відколи зайняв крісло міського голови Черкас.

"Через деякий час після мого обрання ми встановили в кабінеті приховану відеокамеру, тому що розуміли, що можуть бути провокації. І це сьогодні спрацювало. Один із депутатів сказав, що у кабінеті міського голови була певна домовленість із якимись інвесторами, депутатами. Я готовий надати правоохоронним органам, журналістам усі записи з мого кабінету", – заявив міський голова.

Як повідомляв сайт vikka.ua, мер Черкас намагався відвести землю для своєї дружини.

  • Facebook