Новини
Архів новин
Оберіть дату

Черкаських рекламодавців просять добровільно звільнити фасад ЦНТЕІ

 ...
Черкаських рекламодавців просять добровільно звільнити фасад ЦНТЕІФото: Ігор Соломатін

Петиція на сайті Черкаської міської ради із проханням демонтувати рекламу з історичної будівлі в центрі міста набрала необхідну кількість голосів. Ідеться про фасад ЦНТЕІ, який нині щедро "прикрашений" рекламними вивісками.

Автор звернення Ігор Соломатін пояснює, що в Черкасах залишилося не так багато будівель, які виконані в старовинному архітектурному стилі. Всі вони розташовані в центральній частині міста та є її окрасою.

"Завдячуючи деяким підприємцям, фасад ЦНТЕІ більше нагадує дошку оголошень, хоча має достойний архітектурний вигляд. Прохання вплинути на демонтаж реклами, а також посприяти в декоративному освітленні фасаду цієї будівлі, що однозначно покращить зовнішній вигляд центральної частини міста", – зазначає чоловік.

Черкаські депутати мають розглянути петицію на одному з прийдешніх сесійних засідань міськради. Проте Ігор Соломатін вже нині звертається до рекламодавців прислухатися до думки громадян та проявити любов і повагу до рідного міста, добровільно демонтувавши свою рекламу з будівлі ЦНТЕІ.

Як повідомляв сайт vikka.ua, черкаська бібліотека запрошує юних читачів взяти участь у конкурсі патріотичних відеороликів.

  • Facebook