Новини
Архів новин
Оберіть дату

Спроби підкупу та погрози патрульним: водії не гребують нічим, аби проїхати закриту черкаську дамбу

 ...
Спроби підкупу та погрози патрульним: водії не гребують нічим, аби проїхати закриту черкаську дамбуFacebook / Ярослав Курбаков

Яких тільки пропозицій та погроз не доводиться чути правоохоронцям, які патрулюють черкаську дамбу: "Один дзвінок і тебе звільнено", "Ти завтра не працюватимеш", "Понабирали…", "За сотню пропусти, друже".

Про це у Facebook повідомив командир батальйону УПП в м. Черкаси Ярослав Курбаков.

"Нагадую, черкаська дамба перекрита з 22.06.2017 року згідно з рішенням обласної ради. Досить звільняти патрульних вигаданими телефонними звінками. Закон один, нема різниці, яке в тебе авто!" – обурюється Ярослав Курбаков.

Заступник голови Черкаської ОДА Ярослав Березань в коментарях порадив записувати номери автівок і показувати їх громадськості. А якщо це держслужбовець, то звертатись до нього.

"Шановні друзі, зрозуміло, що є певні незручності в стояні на дамбі, коли приходиться очікувати декілька годин в черзі! Але патрульні несуть там службу по дванадцять годин! Тому прохання,не висосуйте ще й ви їм мізки через трубочку!", – написав заступник начальника ГУ НП у Черкаській області Віктор Іванько.

Як повідомляв сайт vikka.ua, стало відомо, скільки транспорту перетинає черкаську дамбу в пропускні години.

  • Facebook