Новини
Архів новин
Оберіть дату

Через неприйнятий бюджет в Черкасах скасували будівництво сміттєзвалища

 ...
Через неприйнятий бюджет в Черкасах скасували будівництво сміттєзвалищаsustainablesanrafael.org

У департаменті архітектури і містобудування Черкаської міськради скасували торги на будівництво полігону твердих побутових відходів в районі села Руська Поляна. На всі роботи повинні були виділити 48,18 млн грн.

Відповідне рішення 2 січня ухвалив уповноважений Олександр Пустовіт. У обґрунтуванні він зазначив, що причина в неприйнятому бюджеті на 2018 рік. Саме через це відсутні необхідні бюджетні призначення. Про це пише "Інфоміст".

Перший тендер на ці роботи був оголошений у вересні, проте так і не відбувся. Тоді тендерний комітет виявив проблеми з документацією.

Для будівництво нового полігону було необхідно очистити територію, викорчувавши 400 дерев. На розчищеному місці повинні бути облаштовані фундаментні плити, водоприймальні колодязі, контрольно-дезінфікуючий бар’єр.

Окрім цього, на полігоні мають облаштувати на внутрішні мережі водопровід та каналізацію, опалення, вентиляцію, освітлення, автоматичну пожежну сигналізацію. На сміттєзвалищі заплановано побудувати автомобільну вагову з операторською (навантаження до 60 т). Територія полігону буде встелена дорожніми плитами.

Як повідомляв сайт vikka.ua, Черкасах загрожує сміттєвий колапс через відсутність притиральної техніки.

 

  • Facebook