Новини
Архів новин
Оберіть дату

12-річні "детективи" допомогли знайти рідних 2-річного хлопчика у Черкасах (ФОТО)

 ...
12-річні "детективи" допомогли знайти рідних 2-річного хлопчика у Черкасах (ФОТО)Фото надала Ірина Хрустовська. Зліва Матвій (організатор), справа Нікіта (помічник)

12-річні однокласники з Черкас допомогли знайти маму дворічного хлопчика, якого напередодні знайшли самого на площі 700-річчя. На успішні пошуки юним "детективам" знадобилось півтори години. Про пригоду Матвія, одного з них, сайту vikka.ua розповіла його мама Ірина Хрустовська.

"Я побачила у соцмережі фото знайденого хлопчика в нашому районі і скинула його синові. Думаю, раптом впізнає, він же часто гуляє на дитмайданчику. Дитина виявилась меншим братом його товариша. Але, на жаль, зв’язатись із ним не вдалось, усі телефони були відключені", – каже жінка.
 

Разом з другом Матвій відразу побіг додому до свого товариша, аби повідомити про малого знайду. Проте там нікого не було. Не впадаючи у відчай, неповнолітні хлопці опитали сусідів та підтвердили особу дитини по фото. Зателефонували в поліцію, повідомили ім’я 2-річного хлопчини. Перевірили – той дійсно відгукувавсь на нього.

Потім стартували пошуки контактів мами.

"Хлопці підняли всіх однокласників старшого брата на вуха, але зв'язку з ним не було. Якимось чином діти вийшли на подружку мами, знайшли мамин номер. Зателефонували і сказали, що дитину знайшли. Історія закінчилась добре", – розповідає Ірина.
 

Того ж вечора 12-річний Матвій зізнався своїй мамі: "Знаєш, у мене таке дивне відчуття після всього, ніби все життя стало кращим".

У відділі ювенальної превенції сайту vikka.ua прокоментували, що сім’я дворічного хлопчика благополучна. Живуть у квартирі. Тому дитина часто гуляла у приватному будинку подруги мами, "на свіжому повітрі". Проте того дня, 24 липня, дорослі не догледіли малого, коли той відкрив хвіртку і вийшов. Вони відразу кинулись на пошуки хлопця.

Маму дитини притягнули до адміністративної відповідальності за неналежне виконання батьківських обов’язків.

Нагадаємо, 24 липня соцмережі вибухнули новиною про 2-річного хлопчика та розшук його батьків.

Як повідомляв сайт vikka.ua, у Черкасах терміново шукають донорів крові для порятунку чоловіка.

Будьте завжди в курсі найсвіжіших новин – підписуйтесь на наш канал в Telegram!

  • Facebook