Новини
Архів новин
Оберіть дату

ДМС запрацювала: біометричні дані для паспортів здали вже 20 черкащан

 ...
ДМС запрацювала: біометричні дані для паспортів здали вже 20 черкащанФото Анатолія Бабака

В Управлінні Державної міграційної служби в Черкаській області сьогодні таки запрацювало обладнання з прийому біометричних даних для оформлення нових закордонних паспортів, що дозволило прийняти дані в близько 20 громадян.

Про це в коментарі vikka.ua розповів перший заступник начальника Управління ДМС у Черкаській області Володимир Уманець.

Він пояснив, що після того, як уранці система "зависла", що не давало змоги приймати документи в громадян, згодом обладнання знову запрацювало.

"Станом на 16:30 понеділка прийнято вже документи в 20-ти громадян на паспорт із безконтактним електронним носієм, тобто біометричними даними. І ще 65 пакетів документів оформлено для закордонних паспортів, тільки без наявності безконтактного носія", – повідомив Уманець.

Як повідомляла vikka.ua, раніше сьогодні під час оформлення першого біометричного паспорту вийшло з ладу програмне забезпечення, що повністю зупинило роботу. Тоді обласна ДМС приймала документи на паспорти нового зразка, але не біометричні.

Як відомо, сьогодні по всій Україні міграційна служба розпочала прийом біометричних даних для оформлення нових закордонних паспортів.

  • Facebook