Новини
Архів новин
Оберіть дату

Колапс чи принциповість? Черкаський мер звинувачує опонентів, однак не чує ОСББ (ФОТО, ВІДЕО)

 ...
Колапс чи принциповість? Черкаський мер звинувачує опонентів, однак не чує ОСББ (ФОТО, ВІДЕО)

Скласти повноваження й вийти на вибори. З такою пропозицією вкотре виступив сьогодні міський голова Черкас Анатолій Бондаренко в сесійній залі міськради. Каже: і мер, і депутати вже набридли людям, тому проситиме у парламенту призначити вибори очільника Черкас і міської ради якраз разом з президентськими. В повному ж бюджетному колапсі звинуватив своїх політичних опонентів, мовляв, саме ті разом зі служителями Феміди незаконно заблокували фінансове життя міста, повідомляє кореспондент vikka.ua

Так міський голова відповів на пропозицію депутата Олександра Радуцького внести на розгляд депутатів той проект рішення, який раніше був запропонований керівницею департаменту фінансової політики Наталією Джуган. Адже рішення "канівської" позачергової пленарки, які стосуються певних бюджетних питань, напередодні були зупинені ухвалою Черкаського окружного адміністративного суду. Однак це, за ствердженням фінансистів, поза законом. Адже припинити дію будь-яих рішень з одночасним поданням до суду може лише голова ОДА.

"Загальне питання можна вирішити протягом одного тижня. Уже у вівторок ми можемо все це прийняти і ОСББ отримають спів фінансування, якого вони чекають, – сказав Радуцький. – Питання до позиції міського голови: чи готовий він відмовитись від надутого бюджету в 210 млн.грн., який вони вже "розпилили" в Каневі, заради містян. Рішення за мером". 

Керманич міста, в свою чергу, звинуватив екс-секретаря міськради та суддю, який приймав рішення, у незнанні елементарних законів.

"Такі судді ганьблять судову систему. Народ зневіряється в ній, – заявив Бондаренко. – Чому ж цей суддя, якщо він вважає всю сесію незаконною, не відмінив її повністю, а лише фінансові питання? Щоб зробити колапс по виплатам зарплат, стипендій, компенсацій і тд".

Мер повідомив, що міська рада вже подали апеляційний позов до Київського апеляційного суду щодо цієї ухвали. І додав: відчуває, що нинішня міська влада набридла черкасцям.

"Давайте не будемо ганьбитись, складемо повноваження і підемо вільно на вибори. Хай громада скаже своє слово. А то соромно дивитись людям в очі", – вже не вперше на загал закликав обранців міський голова. 

Однак, потерпаючи за інтереси громади, Анатолій Васильович не став слухати Володимира Друмашка - голову "Черкаської асоціації голів ОСББ та ЖБК", Той закликав міського керманича та його опонентів знайти компроміс, протягом тижня порозумітися та врешті прийняти спільне рішення по ОСББ. Замість заслухати звернення до кінця, мер пригрозив працівнику прокуратури, який знаходився в залі, ув’язненням:

"Будеш сміятись в тюрмі після виборів, прокурор!", – вигукнув міський голова. 

Після невдалої сесії, яка не зібрала кворуму, і палкої дискусії, мер та кілька голів депутатських груп міської ради, скликали журналістів на прес-конференцію. Там пояснювали: відміна "канівських" рішень може мати непередбачувані й невеселі наслідки для міста. Мовляв, шукаючи легітимність тієї сесії, опоненти міського голови шкодять громаді.

Як повідомляв сайт vikka.ua, Верховний суд заборонив забудовувати черкаське узережжя. 

 

  • Facebook