Новини
Архів новин
Оберіть дату

Прихильник Саакашвілі з Черкас переконує, що не душив прикордонника і не був затриманий (ВІДЕО)

 ...
Прихильник Саакашвілі з Черкас переконує, що не душив прикордонника і не був затриманий (ВІДЕО)Facebook / Андрей Котыченко

Черкаський активіст Андрій Котиченко заявив, що на відео, оприлюдненому радником глави МВС Антоном Геращенком, особа, яка душить прикордонника, – не він.

Нагадаємо, Геращенко назвав черкаського активіста "бойовиком-тітушкою Саакашвілі" та додав, що той бив і душив співробітників прикордонної служби. Як доказ, радник глави опублікував відео, на якому під час прориву кордону чоловік б'є силовиків.

Працівники поліції прийшли додому до Андрія Котиченка у Черкасах та попросили проїхати до відділку у Львові. Там Котиченко переглянув це відео і разом з правоохоронцями упевнився, що на ньому – не він.

"Слідчий запитав мене, в якому одязі я був. На мої зустрічні питання "де і коли", він відмовився відповідати. Поліцейські відпустили мене в якості свідка", – зазначає черкасець.

Андрій Котиченко запевняє, що під час прориву Саакашвілі через кордон він тікав і ховався зі страху, адже лунали чиїсь слова про те, що кинули міну. А от працівники в підпорядкуванні Авакова й Геращенка – не робили нічого.

"Вони, навпаки, ставили життя людей під загрозу. Ніхто не вживав якихось дій, щоб створити безпечне місце, хоча б для дітей", – додає активіст.

Як повідомляв сайт vikka.ua, прихильника Саакашвілі з Черкас затримали за бійку з прикордонниками.

  • Facebook