Новини
Архів новин
Оберіть дату

Черкаські комунальні пляжі облаштують рятувальними постами

 ...
Черкаські комунальні пляжі облаштують рятувальними постами

У Черкасах на комунальних пляжах "Соснівський", "Пушкінський" та "Смілянський" у період із 1 червня до 31 серпня працюватимуть рятувальні пости. Про це повідомив керівник КУ "Черкаська міська комунальна аварійно-рятувальна служба" Сергій Микитченко, передає УНН-Центр.

"Дно акваторії комунальних пляжів обстежили водолази. На пляжах облаштують рятувальні пости. Це будуть намети яскравого кольору з написами "Рятувальний пост". Рятувальники матимуть у своєму розпорядженні моторний човен, санітарну сумку, рятувальні круги, жилети, свитки та усе необхідне для рятування людей. Також зберігатимуться довідники телефонних номерів екстрених служб. Угода з ДСНС підписана, також визначений порядок залучення екстреної медичної допомоги та поліції у разі потреби", – розповів Сергій Микитченко.

Окрім цього, на нараді повідомили, що цього тижня буде укладений договір про ремонт тротуарів на пляжах міста. Також на засіданні порушили питання низької якості води.

"Стан води зводить нанівець відпочивальний сезон уже в другій половині липня. Одна з причин – несанкціоновані врізки до дощової каналізації міста. У межах міста є 14–15 витоків зливової каналізації. Весь бурд із доріг, без будь-якої очистки, потрапляє в річку. Ми маємо притягнути порушників до відповідальності та встановлювати фільтри. Після того, як вирішиться питання незаконних врізок, буде встановлений фільтр. Він уже готовий", – розповів заступник начальника управління інспектування Ігор Кіта.

Як повідомляв сайт vikka.ua, у Черкасах відкрили сезон туристичної навігації по Дніпру.

  • Facebook