Новини
Архів новин
Оберіть дату

На Уманщині продовжують ремонт мосту через притоку річки (ФОТО)

 ...
На Уманщині продовжують ремонт мосту через притоку річки (ФОТО)Facebook / Служба автомобільних доріг у Черкаській області

Тривають роботи із поточного середнього ремонту мосту через притоку річки Уманки у селі Сушківка Уманського району. Про це інформує пресслужба САД України у Черкаській області.

Працівники підрядної організації закінчили демонтаж старої прогонової будови мосту, монтаж нових залізобетонних плит прогонової будови, влаштовано відкрилки мосту. Наразі ведуться роботи з влаштування тротуарних блоків.

Поточний середній ремонт мосту передбачає влаштування нової прогонової будови мосту, влаштування водовідведення, облаштування тротуару, влаштування нового бар’єрного та перильного огородження, нанесення дорожньої розмітки. Також буде влаштовано нове асфальтобетонне покриття на підходах до шляхопроводу, встановлено нові дорожні знаки.

Технічний нагляд за якістю проведення ремонтних робіт здійснюють спеціалісти Відділу якості, технічного контролю та нових технологій і Лабораторії з контролю якості Служби автомобільних доріг у Черкаській області та ДП "Дорожній контроль якості".

На період виконання робіт з поточного середнього ремонту мосту, проїзд по штучній споруді закрито для усіх видів транспорту. Рух автотранспорту з 20 червня скеровано тимчасовою об’їзною дорогою.

Роботи з поточного середнього ремонту мосту будуть завершені до кінця 2019 року.

Як повідомляв сайт vikka.ua, у селі на Черкащині завершують роботи із поточного середнього ремонту.

Будьте завжди в курсі найсвіжіших новин – підписуйтесь на наш канал в Telegram!

  • Facebook