Новини
Архів новин
Оберіть дату

На Уманщині продовжують ремонтувати дорогу державного значення (ФОТО)

 ...
На Уманщині продовжують ремонтувати дорогу державного значення (ФОТО) Facebook / Служба автомобільних доріг у Черкаській області

На автодорозі державного значення загального користування Н-16 Золотоноша-Черкаси-Сміла-Умань продовжуються роботи із поточного середнього ремонту на ділянці км 212+233 – км 217+223 у селі Гереженівка, Уманського району. Про це повідомляє прес-служба САД у Черкаській області.

Роботи з поточного середнього ремонту цієї ділянки дороги проводяться відповідно до постанови Кабінету Міністрів України №130-р від 06.02.2019р. "Про затвердження переліку об’єктів будівництва, реконструкції, капітального та поточного середнього ремонту автомобільних доріг загального користування державного значення у 2019 році...".

Нараз проводяться роботи із фрезерування старого асфальтобетонного покриття та влаштування нижнього шару дорожнього одягу. Проектом з поточного середнього ремонту передбачено проведення робіт на п’яти кілометрах ділянки автодороги Н-16 у селі Гереженівка, зокрема, буде проведено комплекс робіт з укріплення узбіч, влаштування зупинкових та посадкових майданчиків, встановлення нових автопавільйонів громадського транспорту, влаштування вирівнюючого та верхнього шарів асфальтобетону на проїжджій частині, влаштування з’їздів з автодороги, влаштування дорожньої розмітки, встановлення дорожніх знаків, влаштування металевого бар’єрного огородження, влаштовано автономне освітлення одного пішохідного переходу у населеному пункті.

Як повідомляв сайт vikka.ua, у Черкасах судитимуть директора приватного підприємства, який привласнив кошти міськбюджету.

Ми не набридаємо. У нашому Telegram каналі – тільки найважливіші та найактуальніші новини.

 

  • Facebook