Новини
Архів новин
Оберіть дату

Суд покарав черкаського солдата за "самоволку"

 ...
Суд покарав черкаського солдата за "самоволку"dzerkalo.media

Соснівський районний суд Черкас оштрафував військовослужбовця контрактної служби за те, що той самовільно залишив місце служби.

Чоловік повинен сплатити штраф в розмірі 450 неоподаткованих мінімумів доходів громадян, що становить 7650 гривень. Про це інформує пресслужба суду.

Проходячи військову службу за контрактом у військовому званні "солдат", обвинувачений в листопаді 2019 року самовільно залишив розташування військової частини та направився за місцем свого проживання у м. Черкаси.

З цього часу солдат офіційно ніде не працював та проводив час на власний розсуд, не пов’язуючи його з виконанням обов’язків військової служби та не вживаючи жодних заходів до повернення у військову частину за наявності реальної можливості до цього.

В березні 2020 року, усвідомлюючи протиправність і помилковість своїх дій, побоюючись кримінальної відповідальності за вчинений злочин, військовослужбовець добровільно та з власної ініціативи прибув до військової прокуратури Черкаського гарнізону і заявив про себе та вчинений злочин.

Відтак, суд визнав військовослужбовця винним у вчиненні злочину, передбаченого частиною четвертою статті 407 Кримінального кодексу України.

Наразі вирок не набрав чинності, він може бути оскаржений протягом 30 діб до апеляційного суду.

Як повідомляв сайт vikka.ua, вночі у Черкасах двоє місцевих "обчистили" магазин.

 

  • Facebook
>