Новини
Архів новин
Оберіть дату

Відпускний бум: хто сьогодні керує Черкасами?

 ...
Відпускний бум: хто сьогодні керує Черкасами? infomist.ck.ua

Влада – на відпочинку. Сезон літніх відпусток приніс застій у роботі Черкаської мерії. Про це у Facebook написав депутат міськради Олександр Радуцький.

Кореспонденти vikka.ua намагались з’ясувати, хто залишився господарювати в місті, поки керманичі відпочивають. Міський голова Черкас Анатолій Бондаренко відсутній на робочому місці до 9 липня. Нині мер разом з родиною відпочиває на сонячних пляжах Туреччини. Час відпустки підійшов і в секретаря міськради Ярослава Нищика. На робочому місці той буде відсутнім цілих два тижні.

Першого ж заступника міського голови, Ігоря Волошина, напередодні було тимчасово відсторонено від посади рішенням апеляційного суду. Його, як ми повідомляли раніше, підозрюють у розтраті комунальних коштів.

Поза тим, у черкаського очільника є ще когорта заступників, які мали б узяти на себе зобов’язання свого керівника, аби не залишати місто без голови. Однак хто наразі це робить або ж має робити, в прес-службі міськради поки сказати не можуть. Обіцяють з’ясувати це питання у відділі кадрового забезпечення та якнайшвидше повідомити громадськість. Вочевидь, через відсутність будь-якого керівництва, не варто чекати цього тижня й засідання виконавчого комітету.

Як повідомляв сайт vikka.ua, заступника міського голови Черкас відсторонили від посади.

  • Facebook