Новини
Архів новин
Оберіть дату

На Уманщині завершують ремонт шляхопроводу (ФОТО)

 ...
На Уманщині завершують ремонт шляхопроводу (ФОТО)Facebook / Служба автомобільних доріг у Черкаській області

В Уманському районі на автомобільній дорозі загального користування державного значення М-12 Стрий–Тернопіль–Кропивницький–Знам’янка на ділянці км 535+690 завершуються роботи із реконструкції шляхопроводу через залізничну колію та підходів до нього, які вже виконані на 90%. Про це повідомляє прес-служба САД у Черкаській області.

На підходах до шляхопроводу зі сторони Умані сьогодні, 7 листопада, закінчилися роботи із влаштування верхнього шару асфальтобетонного покриття. Цього місяця було проведено роботи із влаштування верхнього шару асфальтобетонного покриття на прогоновій будові шляхопроводу та на підходах зі сторони Вінниці. Разом з тим, завершуються роботи із влаштування металевого оцинкованого бар’єрного огородження, а також влаштування та бетонування конусів прогонової будови шляхопроводу.

Постійний технічний нагляд за якістю матеріалів та проведенням ремонтних робіт здійснюють спеціалісти Відділу якості, технічного контролю та нових технологій і Лабораторії з контролю якості Служби автомобільних доріг у Черкаській області та ДП "Дорожній контроль якості".

Вже 20 листопада планується відкрити шляхопровід для руху автотранспорту.

Як повідомляв сайт vikka.ua, мешканці черкаської багатоповерхівки перетворили смітник на клумбу.

 

  • Facebook