Новини
Архів новин
Оберіть дату

У Черкасах відновлять роботу одного з дитячих садків

 ...
У Черкасах відновлять роботу одного з дитячих садків freelancehunt.com

На черкаській "Митниці" буде відновлено роботу одного з дитячих садків. Про це повідомляє прес-служба Прокуратури Черкаської області.

Черкаським окружним адміністративним судом задоволено позов заступника прокурора Черкаської області про зобов’язання Черкаської міської ради розглянути на черговій сесії питання щодо відновлення функціонування дошкільного навчального закладу в мікрорайоні "Митниця".

Нагадаємо, що, враховуючи негативну статистику щодо переповненості наявних закладів освіти та неможливістю 100% охоплення дітей вказаного району дошкільною освітою, в 2013 році органом місцевого самоврядування було затверджено програму, одним із заходів якої визначено відновити діяльність колишнього дитячого садочка №40 до кінця 2017 року.

Попри неодноразові звернення громадян до місцевої влади з приводу створення найбільш сприятливих умов для здобуття освіти дошкільнятами, враховуючи те, що зазначене питання належить виключно до компетенції міської ради, на розгляд сесії його не винесено та відповідні заходи не вжито.

Тому, бездіяльність Черкаської міської ради щодо відновлення функціонування дошкільного навчального закладу оскаржена прокуратурою області в суді.

Як повідомляв сайт vikka.ua, у Черкасах продовжують ремонт дитячого гімнастичного залу.

 

  • Facebook