Новини
Архів новин
Оберіть дату

У Черкасах Карпа та Проскурня розповіли про "ефективну культурну політику"

 ...
У Черкасах Карпа та Проскурня розповіли про "ефективну культурну політику"vybor.ua

Сьогодні у Черкасах стартувала подіум на дискусія, на якій обговорюють питання культурної сфери та її зв’язків із політикою. У цьому заході взяла участь і черкащанка, відома письменниця та співачка Ірена Карпа.

"Я противник будь-яких втручань держави у культурну сферу. Державні гроші мають йти в руки професіоналів", – наголосила вона.

За її словами, серед проблем української культури – це неправильне використання ресурсів. Українські музеї та інші культурні установи повинні мати нормальні зв’язки із закладами інших країн. Це сприятиме співпраці та культурному обміну.

"Відсутність культурної політики – це найбільш ефективна культурна політика. За Ющенка, це нам більш менш вдавалося, а потім прийшла наступна влада – ми жили кілька років у системі колобраціонізму. Нині я сподіваюсь, що ми поступово переходимо до ліберальних взаємин. Адже революція продовжується", – продовжив розмову художній керівник Черкаського драмтеатру Сергій Проскурня.

За його словами у Черкасах катастрофічна ситуація із відвідуванням вистав. За даними останнього дослідження, в театр ходить 2 500 людей – це 0,9 %, що дуже мало.

  • Facebook