Новини
Архів новин
Оберіть дату

Автотрасу міжнародного значення завершують ремонтувати на Черкащині (ФОТО)

 ...
Автотрасу міжнародного значення завершують ремонтувати на Черкащині (ФОТО) Facebook / Служба автомобільних доріг у Черкаській області

У Жашківському районі завершуються роботи з поточного середнього ремонту автомобільної дороги загального користування державного значення М-05 Київ-Одеса на ділянці км 143+028 – км 152-+918. Про це повідомляє пресслужба САД у Черкаській області.

Так, поточний середній ремонт ділянки автодороги М-05, протяжністю 4,3 км, проводиться у Жашківському районі від кордону з Київською областю у напрямку Умані. Кошти з Державного бюджету передбачені на відновлення покриття лише на 4,3 км автодороги. Тож роботи на автодорозі державного значення М-05 Київ-Одеса наразі проведено на ділянці у межах доведеного бюджетного фінансування. При збільшенні фінансування з Державного бюджету, роботи з відновлення покриття на цій ділянці автодороги будуть продовжені.

Ремонтні роботи завершуються на лівому проїзду автодороги М-05 Київ-Одеса. На час проведення ремонтних робіт рух транспорту лівим проїздом закрито, рух здійснюється по правому проїзду, який цього року вже відремонтовано, у реверсному режимі.

На ділянці автодороги М-05 Київ-Одеса закінчуються роботи із влаштування вирівнюючого шару асфальтобетонного покриття, проводяться роботи зі встановлення бортового каменя, влаштування дорожньої розмітки та бар’єрного огородження, встановлення дорожніх знаків. На двох шляхопроводах на автодорозі та на підходах до них проводяться роботи із влаштування асфальтобетонного покриття.

Проектом ремонтних робіт передбачено: фрезерування асфальтобетонного покриття, улаштування шару із суміші фрезерованого матеріалу обробленого в’яжучим (СФОВ), улаштування вирівнюючого шару та верхнього шару з щебенево-мастикового асфальтобетону ЩМА -20. Також буде встановлено бортовий камінь, бар’єрне огородження, дорожні знаки, відремонтовано два шляхопроводи, укріплено узбіччя засівом трав та нанесено сучасну дорожню розмітку.

Як повідомляв сайт vikka.ua, на Черкащині завершують ремонтувати дорогу держзначення.

Будьте завжди в курсі найсвіжіших новин – підписуйтесь на наш канал в Telegram!

 

  • Facebook
>