Новини
Архів новин
Оберіть дату

Неплатника аліментів з Ватутіного "зняли" з поїзда при перетині кордону

 ...
Неплатника аліментів з Ватутіного "зняли" з поїзда при перетині кордонуvn.20minut.ua

Спроба виїзду за кордон для жителя містечка Ватутіного Черкаської області виявилася невдалою. Олександру вручили повідомлення щодо заборони перетину державного кордону, оскільки чоловік більш ніж два роки не платив аліментів та заборгував своєму маленькому синові 42 тис грн. Про це повідомляє прес-служба Головного територіального управління юстиції у Черкаській області.

Черкащанину довелося повертатися додому і йти до виконавчої служби. Як повідомили в ДВС, гроші він виплатив трьома платежами і днями таки поїхав за кордон.

У подібній ситуації опинився і Сергій з Христинівського району, який 6 років не сплачував аліментів на утримання сина і заборгував 53 тис грн. А неплатник з Катеринопільського району , щоб більше не виникало проблем, погасив 50 тисяч боргу та заплатив гроші наперед до листопада 2018 року – повноліття сина.

"З початку року в області стягнено 44 млн грн аліментів. Близько половини з них – завдяки дії нового закону "Чужих дітей не буває", що свідчить про дієвість законодавчих ініціатив Мін’юсту", – розповідає начальник Головного територіального управління юстиції у Черкаській області Олександр Свіренюк.

Як повідомляв сайт vikka.ua, у Золотоноші батько-боржник сплатив більше 50 тисяч гривень аліментів.

  • Facebook