Новини
Архів новин
Оберіть дату

Черкаські освітяни "злили" два мільйони на дезінфекцію, мийні засоби та пів тисячі швабр (Фото)

 ...
Черкаські освітяни "злили" два мільйони на дезінфекцію, мийні засоби та пів тисячі швабр (Фото)18000.com.ua

Протягом одного дня 6 грудня департамент освіти і гуманітарної політики міської ради уклав 11 прямих угод із товариством "Фортунат" на загальну суму 2,18 мільйони гривень. 

Згідно з інформацією на порталі Dozorro, у дитячі садочки міста будуть придбані дезінфекційні засоби, крем для рук, мийні засоби тощо, пише сайт 18000.

9 із 11 звітів про укладені договори оприлюднені уже після 22-ї години. Згідно з договорами, товари мають бути доставлені замовнику до кінця цього року.

Вартість абсолютної більшості договорів коливається близько 200 тисяч гривень, при цьому не перевищує цю суму. Варто зазначити, що саме 200 тисяч є пороговою сумою для закупівлі товарів. Тобто договори на нижчі суми можна укладати без проведення тендеру.

Більшість придбаних освітянами товарів – це дезінфекційні засоби.

При цьому всі ці товари придбані за різними кодами: як агрохімічна продукція, лікарські засоби, хімічна продукція тощо.

Окрім того, в садочки закупляють 424 швабри, мийні засоби, 833 креми для рук та вологі серветки.

Коментуючи інформацію про цю закупівлю, депутатка Черкаської міської ради Альона Цегвінцева назвала її "фурором". Цегвінцева є директором ДНЗ №73, куди "освітяни" закуповують майже півтисячі швабр.

Товариство "Фартунат" зареєстроване у Києві. Воно належить Алісі Собченко. Згідно з відомостями ЄРД, до серпня цього року фірма займалася торгівлею фармацевтичними товарами, але потім змінила рід діяльності на хімічні продукти. Це перший досвід співпраці цього товариства із Черкаською міською радою. Загалом на Черкащині у "Фартунату" є лише одна угода із місцевим онкодиспансером.

Що ж до департаменту освіти, то цього року він уже централізовано закупляв мийні засоби. 21 серпня укладено угоду на 1,18 мільйона гривень. Засоби мали бути поставлені в тому числі і в ДНЗ №78 та 89, куди знову їх купують.

Як повідомляв сайт vikka.ua, черкаських дошкільнят звільнили від плати за негабаритне сміття.

Будьте завжди в курсі найсвіжіших новин – підписуйтесь на наш канал в Telegram!

  • Facebook
>