Новини
Архів новин
Оберіть дату

"Хотєлкі черкаського мера важливіші за пандемію": резервний фонд міста наповнили недостатньо

 ...
"Хотєлкі черкаського мера важливіші за пандемію": резервний фонд міста наповнили недостатньо

У Черкасах резервний фонд наповнений недостатньо. Усе через супротив мера та його поплічників: "Батьківщина", "ЧЕРКАЩАНИ", Свобода", "Самопоміч", які ставлять свої інтереси вище людського життя. Оскільки у період пандемії вони виступили не на користь фінансування заходів санітарної безпеки, а продовжують задовольняти "свої хотєлки".

Таку думку на своїй сторінці у Facebook висловив голова фракції "ЄС" Костянтин Чернецький.

Мова йде про ряд неприйнятих рішень на сесії Черкаської міської ради 19 березня. Саме сьогодні депутати мали наповнити резервний фонд міста, щоб пережити період карантину, мати змогу боротися із коронавірусом та врятувати життя містян. Однак усі рішення, які стосувалися зменшення премій меру та його "гвардії", зняття грошей із проектів вторинного значення, промерська більшість не підтримала.

"Давайте знизимо преміювання керівної ланки органів місцевого самоврядування на період карантину. Зараз пів країни буде на хлібі з водою, а тут зарплати по 40-50 тисяч гривень і на оздоровлення беруть собі то 190, то 250 тис. грн. Бенкет під час чуми. Мер обурюється, не голосують. Давайте відкладемо ремонт вулиці Жужоми і перекладемо кошти у резервний фонд. Шалено дорогі 300 метрів за 26 млн. Роботи не розпочаті. Можна спокійно зняти поточні 9 млн. і направити в резерви. Тренкін свариться благим матом. Не голосують. Давайте відкладемо закупівлю пилосмока за 5 млн. на КП "ЧЕЛУАШ". Він взагалі сумнівний в плані практичності. Мер каже, що пилосмок дезінфікує вулиці. Не голосують. Черкасам дуже не вистачає розумного, професійного, зваженого міського голови. Який би рішення приймав не з позиції – я тут влада і ось мій карман – а з позиції раціональної оцінки потреб міста, навіть у мінус собі. Одарич так вмів. Цей не здатен", – повідомив у дописі обранець.
 

Як повідомляв сайт vikka.ua, промерська більшість не зняла кошти з ремонту дороги в Черкасах на користь фінансування антикоронавірусних заходів.

У нашому Telegram каналі – тільки найважливіші та найактуальніші новини.

 

  • Facebook