Новини
Архів новин
Оберіть дату

Черкаські школи оснащують електронними щоденниками

 ...
Черкаські школи оснащують електронними щоденниками Facebook / Сергій Воронов

У всіх школах Черкас запроваджують систему електронних щоденників. Тепер через мобільний додаток або ж sms-повідомлення на телефон батьки зможуть миттєво дізнаватися про успішність своїх дітей та як вони відвідують школу. Більше того – бачитимуть розклад уроків та домашні завдання. Про це повідомляє прес-служба міськради.

11 жовтня для втілення проекту "Електронна школа" навчальним закладам міста передали близько 1000 планшетів.

Кожен із батьків зможе слідкувати в системі винятково за своєю дитиною, тоді як вчитель – за всім класом. Директор школи, відповідно, за всіма учнями свого навчального закладу. Профільний департамент матиме доступ до всіх планшетів.

Із такими щоденниками вже мали справу в 12 та 32-ій школах. Як розповів директор департаменту Сергій Воронов, кількість прогулів у них знизилася в сім разів, натомість – зросла активність учнів під час уроків. 

"Діти розуміють, що зараз батькові чи мамі прийде повідомлення про їх оцінки, тож намагаються бути активнішими на уроках, частіше піднімати руку й загалом краще вчитися, – відзначає він. – Нашому місту ці планшети обійшлися безкоштовно – їх надав інвестор, який постачатиме програмне обладнання".

Він наголошує, що програмне забезпечення таких онлайн-щоденників – захищене.

Як повідомляв сайт vikka.ua, школі на Черкащині передали земельну ділянку для розміщення спортивного майданчика.

  • Facebook