Новини
Архів новин
Оберіть дату

"Ми вже зараз запускаємо проект", – Андрій Куча про будівництво скейт-парку в Черкасах

 ...
"Ми вже зараз запускаємо проект", – Андрій Куча про будівництво скейт-парку в ЧеркасахYouTube / Samoe Yarkoe

Вже цього року у Черкасах побудують скейт-парк. Майже 2,5 мільйони гривень на ці роботи спрямували депутати. Новий об’єкт має з’явитися у парку Європейський, що на Митниці. Про це у сюжеті "UA: Черкаси" розповів заступник директора КП "Дирекція парків" Андрій Куча, передає прес-служба підприємства.

"Згідно з розписом, кошти на будівництво ми отримаємо у серпні. Та вже зараз будемо запускати процес: проводити зустрічі із проектантами, з людьми, які мають до цього проекту безпосереднє відношення, які вели його протягом цього часу, – говорить Андрій Куча. – Разом із ними будемо визначатися із конкретним місцем, потім - проводити тендер, укладати договори та реалізовувати проект.

За словами активістки Аліни Котолуп, у Черкасах налічується близько 300 представників вуличного спорту. Усі вони не мають місць для тренувань.

"Ми з товаришами приходимо до ОДА, щоб покататися на скейтах, і нам часто кажуть, що тут – не місце, ми заважаємо. На зустрічне питання: "Де нам кататися?" відповіді ніхто не дає. А тут гарна площадка, вдосталь простору", – розповідає черкащанин Владислав Циб.

Аліна Котолуп зауважує, що представники вуличного спорту не мають альтернативи, тому їм потрібен цей скейт-парк.

За словами автора проекту Богдана Мельника, цей об’єкт – не лише суто для спортсменів.

"По-перше, він для батьків, які б привели дитину розважитися, навчитися кататися, по-друге, скейт-парк потрібен для тренувань спортсменів. По-третє, це важливий інфраструктурний об’єкт, на якому можна проводити різноманітні чемпіонати та змагання", – говорить Богдан Мельник.

Як повідомляв сайт vikka.ua, на черкаській набережній встановлять динамічний павільйон.

Будьте завжди в курсі найсвіжіших новин – підписуйтесь на наш канал в Telegram!

  • Facebook