Новини
Архів новин
Оберіть дату

Депутат закликає черкащан долучитися до мітингу на підтримку законопроекту про статус окупованих територій (ВІДЕО)

 ...
Депутат закликає черкащан долучитися до мітингу на підтримку законопроекту про статус окупованих територій (ВІДЕО)

"Українське об’єднання патріотів – УКРОП" 21 лютого збирає мітинг, на якому має змусити владу дослухатися до волі народу. До заходу долучаться усі, кому небайдужа подальша доля країни, волонтери та учасники АТО, бійці Збройних сил України. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив депутат Черкаської міськради, голова організації "Українське об’єднання патріотів – УКРОП" Руслан Зоря.

"Понад два роки у країні триває війна. І весь цей час Україна провадить торгівлю з окупованими територіями, що є абсолютно несумісним. Практично щодня через лінію розмежування автомобільним та залізничним транспортом перевозяться тисячі тон товарів, за підрахунками фахівців на суму 70-80 мільйонів гривень щомісяця. Влада сприяє двосторонньому товаропотоку та контрабанді, за рахунок яких живляться так звані "ЛНР" та "ДНР". Тисячі смертей наших співвітчизників не спиняють тих, хто наживається на людському горі і війні", – йдеться в повідомленні.

На територію України із непідконтрольних областей через канали контрабанди потрапляє зброя, наркотики, контрафактна та фальсифікована продукція (ліки, алкоголь, тютюнова продукція тощо).

В Україні досі немає закону про статус окупованих територій, який в умовах війни влада повинна була прийняти ще два роки тому. У Верховній Раді такий законопроект зареєстрований, але не внесений в порядок денний сесії до розгляду.

"Закликаю всі демократичні політичні сили Черкащини та усіх патріотів долучитися до мітингу в підтримку законопроекту про статус окупованих територій. Давайте спільно наближати час визволення України від окупантів!" – закликає Руслан Зоря.

Як повідомляв сайт vikka.ua, майже 8 тисяч атовців виявили бажання отримати землю на Черкащині.

  • Facebook