Новини
Архів новин
Оберіть дату

Підкріплення прийшло запізно. На сході загинув ще один черкащанин

 ...
Підкріплення прийшло запізно. На сході загинув ще один черкащанинІгор Бойко та Віталій Вергай були найкращими друзями...

У селі Рідкодуб, що на Донеччині, загинув черкаський боєць Віталій Вергай. Його тіло днями вивезли із зони антитерористичної операції. У тому ж населеному пункті тиждень тому загинув ще один боєць Ігор Бойко, тіло якого не можуть забрати із зони АТО.

У Facebook нардеп із Черкас Олег Петренко заявив, що шкодує, що йому так і не вдалося допомогти 128-й гірсько-піхотній бригаді.

"Останні дні в силу своїх можливостей намагався допомогти у двох ситуаціях. Рідним загиблого черкащанина Бойка намагався допомогти знайти та забрати тіло загиблого. А після спілкування з дочкою Віталія Вергая намагався добитися, щоб надали допомогу бійцям залишків 128-ї, які в оточенні тримали оборону в с. Рідкодуб. Спілкувався з керівником груп по вивозу 200-х із сектору С. Вимагати більшого від людей, які на грані людських можливостей роблять цю справу, не міг. Міг просто просити. На жаль, допомогти не вдалося... Після кількаденних спроб знайти і забрати тіло родичі загиблого Бойка, повернулись в Черкаси", – написав Петренко.

Також він додав, що підкріплення не могло кілька днів пробитися до села, оскільки їх постійно накривали із установки "Град".

"Вийшов на заступника Міністра оборони і через нього намагався домогтися підкріплення для бійців в оточенні. Були спроби пробитись до них, але жорстко відсікались "Градами". Заступник міністра обіцяв, що не залишать спроб, поки не проб'ються. Зрештою допомога прийшла, коли вже скінчились вода, їжа та бк. Але з блок-поста, крім поранених, забрали трьох 200-х. Серед них – Віталій Вергай. З'ясувалось, що Бойко та Вергай були найкращими друзями…" – додав Олег Петренко.

Зараз на поховання загиблого Віталія Вергая збирають кошти.

Реквізити: 

Приватбанк

4627081294369603 Пятова Катерина (донька)

  • Facebook
>