Політичні новини
Архів новин
Оберіть дату

Чому Черкаси ЗА Згіблова Олександра?*

 ...

Олександр Згіблов, депутат міської ради від Партії вільних демократів, керівник корпорації "Група Венето", балотується до Верховної Ради України. Він іде у парламент захищати інтереси жителів м. Черкаси по виборчому округу № 194 (Придніпровський район м. Черкаси).

Олександру Згіблову 56 років. Він уже більше 30 років живе і працює в Черкасах. Його трудовий шлях починався на "Роторі", нині він керівник одного з найбільших виробництв в Черкасах – корпорації "Група Венето", яка в місті об’єднує завод "Темп" та "Черкаський ДОК". Під його керівництвом працює більше 600 осіб.

Згіблов Олександр – патріот Черкас

"Мене часто на вулиці запитують: у чому проявляється ваш патріотизм? Більшість чомусь думають, що патріот – це лише той, хто надягнув вишиванку чи вивісив прапор України. Патріот – це той, хто виплачує офіційну заробітну плату на своїх підприємствах, той, хто сплачує податки до міського і державного бюджету, той, хто створює робочі місця, допомагає розвивати спорт і наших дітей, а не стимулює продаж алкоголю та цигарок. Саме в цьому і є патріотизм", – говорить Олександр Згіблов. 
 

Згіблов ЗА високі зарплати і достойні пенсії

Мінімальна зарплата – 15 тис, мінімальна пенсія – 5 тис. грн. Завдяки збільшенню мінімальної зарплати і виведенню її з тіні можна підняти пенсії. Тіньовий обіг "зарплат в конвертах" лише у Черкасах – 600 млн. грн. 

"Це можна зробити тоді, коли всі почнуть платити податки, не ховатися, не мінімізувати сплати, не намагатися надурити державу і міський бюджет. На підприємстві "Група Венето" сплачуються всі податки. Торік ми заплатили до бюджету 26 млн. грн, за 5 місяців цього року – вже 20 млн.", – зазначив Олександр Згіблов.
 

Він переконаний, що, вивівши з тіні 600 млн. грн, можна додати до пенсій кожного черкаського пенсіонера 3-4 тис. грн.

Згіблов ЗА розвиток дитячого спорту

Або сьогодні влада має інвестувати мільйони в розвиток дитячого спорту, або завтра вимушена буде вкладати мільярди в лікарні і тюрми. У Черкасах мер Бондаренко на спорт виділяє 60 млн. грн, а на утримання чиновників – 210 млн. грн.

"Ми утримуємо і розвиваємо баскетбольну школу "Черкаських Мавп". Нині в ній займається більше 500 черкаських дітей. Ми відірвали їх від впливу вулиць. Більшість з цих хлопців і дівчат є чемпіонами України у своїх вікових категоріях. П’ять вихованців "Черкаських Мавп" грають в США, двоє з яких –в Національній баскетбольній Лізі", – розповідає Олександр Згіблов.
 

На його переконання, інвестиція в дітей – найцінніша. Але потрібно вкладати кошти не лише у розвиток спортивних секцій та шкіл естетичного виховання. Необхідно, на думку Згіблова, збільшувати зарплати спортивним тренерам, викладачам художніх та музичних шкіл. 

"У голові не вкладається, коли дізнаєшся, що тренер в спортивній школі отримує 5 тис. грн, а чиновник міської ради – 25 тисяч. Це є неправильним. Треба в Києві через Верховну Раду підняти ставки зарплат для тренерів спортивних шкіл, вчителів шкіл естетичного виховання", – заявив кандидат.
 

Згіблов ЗА вашу безпеку

Олександр Згіблов виступає за посилення безпеки на дорогах і тротуарах міст. У ДТП загинуло і травмувалося більше людей, ніж під час війни з Росією.

Він пропонує облаштувати камери відеонагляду на вулицях і трасах. Ці камери мають фіксувати номери автомобілів, обличчя злочинців. Камери в школах і садочках унеможливлять викрадення дітей.

Окрім того, на думку Згіблова, безпека – це робота патрульної поліції, освітлення вулиць і дворів, закриті люки комунальних підприємств, робота світлофорів.

Згіблов ЗА те, щоб саджати корупціонерів на 20 років

За корупцію, відкати, розкрадання бюджетних коштів – саджати до в’язниці на 20 років. У Черкасах мер Бондренко "закопав" в об’єкти понад 1 млрд. грн. Прокуратура за відмивання бюджетних коштів порушила зо два десятка справ, але толку – нуль. Треба змінити систему, щоб саджати корупціонерів!

"Моєю першою вимогою буде внесення змін до Кримінального Кодексу України. Корупціонера мають саджати, а не відпускати на підписку про невиїзд".
 

*Агітаційні матеріали

 

  • Facebook
>