Новини
Архів новин
Оберіть дату

У стилі Шахерезади: сільським головам Черкащини влаштували фотосесію в Єгипті (ФОТО)

 ...
У стилі Шахерезади: сільським головам Черкащини влаштували фотосесію в Єгипті (ФОТО)

19 сільських голів Черкащини їздили в Єгипет на фотосесію в стилі Шахерезади. Жінки є учасницями конкурсу перевтілень "Від селянки до панянки". Змагання організувала черкаська компанія, яка орендує в селах землі. Про це повідомляє Gazeta.ua.

До фіналу потрапили 20 учасниць. Переможницею стала Наталія Гибало, голова села Петрики Городищенського району Черкаської області. Їй подарували поїздку в Лапландію на новорічні свята.

Решта учасниць боролися за приз глядацьких симпатій – поїздку в Єгипет. Але директор компанії вручив путівки всім 19 учасницям з Городищенського, Корсунь-Шевченківського, Канівського, Катеринопільського, Шполянського, Лисянського районів.

"Коли почули, що в Єгипет їдемо всі, подумали, що це розіграш. Жодна з нас не була на Червоному морі, – розповідає голова села Хлистунівка Городищенського району Наталя Шабадаш. – Там робили фотосесію в стилі Шахерезади. Кожна привезла з собою східну сукню й накидку. Мене збирали всім селом. Принесли східне вбрання, прикраси. В день зйомок нам зробили яскравий макіяж. Весь персонал готелю тільки й спостерігав за нами. На дискотеці танцювали до упаду. Декому там навіть пропонували одружитись. Але наші жінки заміжні і вірні своїм чоловікам".

Як повідомляв сайт vikka.ua, черкащанок кличуть на конкурс автентичної української краси.

  • Facebook