Новини
Архів новин
Оберіть дату

На Черкащині врятували від морозу лебеденя (ФОТО)

 ...
На Черкащині врятували від морозу лебеденя (ФОТО)provce.ck.ua

На озері під Смілою черкащанка разом з киянкою врятували від морозу лебеденя. Птаха з крижаного полону водолаз витягував 25 листопада впродовж кількох годин. Тепер на зиму лебеденя заберуть до черкаського зоопарку, повідомляє "Про все".

"На озері було двоє дорослих і двоє маленьких лебедів. А потім я побачила, що лишилося одне маленьке. Куди поділися інші – не знаю, може полетіли кудись. Ми з сестрою, яка приїхала до мене в гості, вчора проїздили повз це озеро. Вода вже почала замерзати, лише в одному місці криги ще не було, і він там сидів. Ми відразу кинулися скрізь телефонувати, бо шкода було птаха", – розповіла черкащанка Тамара Комиз.

Спершу жінки звернулися до смілянських рятувальників. Але там їм у допомозі відмовили. Потім жінки звернулися до волонтерів, які рятують котів та собак. Ті допомогли знайти водолаза.

Директор Черкаського зоопарку Євгеній Ван зазначає, що лебедя обов’язково оглянуть, щоб визначити його вік та з’ясувати, чи є в нього травми.

"Звісно, ми його залишимо на зиму в зоопарку. Та, якщо в нього немає ніяких проблем з крилами, навесні відвеземо на водойму й випустимо. Бо ж, якщо це льотний та здоровий птах, то він повинен бути на волі, а не в зоопарку", – говорить Євгеній Ван.

Жінки навіть встигли назвати лебедя Іллею, на честь водолаза, який погодився дістати з водойми.

Facebook / Ілля Слободяник

Як повідомляв сайт vikka.ua, на Черкащині відстрілюють лебедів.

  • Facebook