Новини
Архів новин
Оберіть дату

Через суд на Черкащині закрили дитячий табір

 ...
Через суд на Черкащині закрили дитячий табір procherk.info

Тимчасово заборонити господарську діяльність ПрАТ "Дитячий оздоровчий центр "Сосонка" у селі Мельники, Чорнобаївського району. Таке рішення прийняв Черкаський окружний адміністративний суд. Про це повідомляє пресслужба Головного управління Держпродспоживслужби в Черкаській області.

Причиною закриття закладу стало порушення дитячим оздоровчим центром вимог санітарного законодавства та не виконання пропозицій Держпродспоживслужби щодо їх усунення.

"Недотримання санітарних норм і правил у "Сосонці" були виявлені під час перевірки готовності закладів оздоровлення та відпочинку дітей до літнього сезону 2019 року, - розповів начальник управління держнагляду за дотриманням санітарного законодавства Володимир Папач. - Так, табір відкрився, не отримавши на те відповідних дозвільних документів. Крім того наші фахівці зафіксували порушення державних санітарних правил і норм щодо влаштування, утримання і організації режиму діяльності дитячого оздоровчого закладу. Незадовільним був визнаний і санітарно-технічний стан, інше".

За словами фахівця, директора закладу двічі притягали до адміністративної відповідальності. Проте приписи, які направлялися на адресу адміністрації закладу, у визначені терміни виконані не були.

Як повідомляв сайт vikka.ua, черкасці просять відремонтувати дитячу амбулаторію.

Будьте завжди в курсі найсвіжіших новин – підписуйтесь на наш канал в Telegram!

 

  • Facebook