Новини
Архів новин
Оберіть дату

Через ремонт шляхопроводу на Черкащині перекриють рух міжнародною трасою (ФОТО)

 ...
Через ремонт шляхопроводу на Черкащині перекриють рух міжнародною трасою (ФОТО)Facebook / Служба автомобільних доріг у Черкаській області

20 червня з 13 години рух автотранспорту по шляхопроводу у Христиніському районі на міжнародній трасі М-12 буде припинено у зв’язку з початком реконструкції. Про це інформує прес-служба САД у Черкаській області.

Рух автотранспорту здійснюватиметься тимчасовою об’їзною дорогою з асфальтобетонним покриттям у зв’язку з початком реконструкції шляхопроводу через залізничну колію.

На період виконання робіт з реконструкції шляхопроводу, проїзд по штучній споруді буде закрито для усіх видів транспорту. Тимчасову об’їзну дорогу з асфальтобетонним покриттям влаштовано поруч. На ній влаштовано тимчасовий залізничний переїзд через залізничну колію.

На автодорозі М-12 облаштовано необхідні тимчасові дорожні знаки, інформаційні панно та інші технічні засоби організації руху (відповідно до Схеми об’їзду, погодженої з Управлінням патрульної поліції у Черкаській області).

Як повідомляв сайт vikka.ua, у Чорнобаї за державний кошт ремонтують басейн.

Будьте завжди в курсі найсвіжіших новин – підписуйтесь на наш канал в Telegram!

  • Facebook