Новини
Архів новин
Оберіть дату

Черкаська поліція шукає слідчих на зарплату у десять тисяч гривень

 ...
Черкаська поліція шукає слідчих на зарплату у десять тисяч гривеньbrovary.pravo-znaty.org.ua

16 січня черкаська поліція розпочне набір слідчих до органів внутрішніх справ. Взяти участь у конкурсі на 60 вакантних місць запрошують усіх охочих. Про це під час прес-конференції 12 січня повідомив начальник управління кадрового забезпечення ГУ НП області Руслан Горяченко, передає кореспондент vikka.ua.

Руслан Горяченко наголошує, що такий конкурс проводиться вперше і чекали на його реалізацію більше року. Відбором до органів внутрішніх справ займатиметься спеціально створена комісія.

"Створено сектор, який займатиметься з кандидатами. Ці три працівники пройшли поліграфічне обстеження і визначено, що вони можуть працювати з кандидатами. Їм виділено приміщення, де вони і будуть спілкуватися та займатися з кандидатами особисто. Усі інші займатимуться технічною роботою", – пояснює начальник управління кадрового забезпечення ГУ НП області.

Кандидати проходитимуть психологічне обстеження, здаватимуть фізичну підготовку і спеціальні тести, зокрема на знання законодавства. Для прозорості відбору усі розмови з кандидатами записуватимуться та транслюватимуться в олнайн-режимі. Конкурс планують завершити до лютого.

Подати свою анкету можна, зайшовши на сайт ГУ НП у Черкаській області.

"Після заповнення анкети і надання усіх матеріалів, які будуть зазначені в анкеті, цей громадянин уже буде кандидатом на службу в поліцію", – зазначає Горяченко.

За словами начальника управління кадрового забезпечення, у майбутнього слідчого мінімальна зарплата становитиме 10 тисяч гривень. 

Таку оплату праці вважає достойною очільник Нацполіції Черкащини Валерій Лютий. Він також додає, що чимало слідчих, які свого часу звільнилися, пошкодували, дізнавшись про розмір нових зарплат.

До слова, у квітні у поліції знову стартує конкурс – набиратимуть дільничних інспекторів та сержантський склад. 

Як повідомляв сайт vikka.ua, повідомити про злочинні дії працівників поліції тепер можна через Facebook.

  • Facebook