Новини
Архів новин
Оберіть дату

15-річний Слабенко заявив про голодування – адвокат (ВІДЕО)

 ...
15-річний Слабенко заявив про голодування – адвокат (ВІДЕО)

Адвокат 15-річного Ігоря Слабенка Денис Пономаренко назвав те, що відбувалося 5 лютого під час судового засідання у справі кам’янського старшокласника, – театром "АБСуду". про це він написав на своїй сторінці у Facebook.

Перед початком судового засідання підсудний заявив клопотання про розгляд справи у відкритому судовому засіданні. У результаті – йому відмовили. Підстава: "за для забезпечення прав дитини та безпеки учасників процесу". І це попри те, що розгляд справи, в суді першої інстанції, відбувався відкрито.

"На початку судового засідання я заявив клопотання про скасування запобіжного заходу стосовно Ігоря Слабенка. Двоє суддів – проти скасування запобіжного заходу, один – за", – пише адвокат.

За словами захисника, термін тримання Ігоря під вартою вже закінчився, у рішення суду про його продовження – не має. Однак, і цього разу суд так і не змінив запобіжного заходу.

"Після цього Ігор заявив про те, що він оголошує голодування", – пише Пономаренко.

Адвокат подав 3 лютого до ВССУ клопотання про передачу справи з апеляційного суду Черкаської області до будь-якого іншого суду. У зв’язку з цим 5 лютого він заявив клопотання про оголошення перерви в судовому засіданні до розгляду ВССУ клопотання від 3 лютого.

"Замість того, щоб розглядати клопотання про відкладення, судді почали його зачитувати та розглядати по суті, а разом з тим ставити мені питання стосовно клопотання адресованого ВССУ. Я відмовився надавити суду апеляційної інстанції будь-які пояснення щодо суті поданого клопотання", – пише захисник Слабенка.

Нагадаємо, близько року тому в школі, що в Кам’янці, жорстоко побили семикласника. Дмитро Артеменко помер у реанімації. Слідство визначило кількох підозрюваних. Та взялися тільки за одного – Ігоря Слабенка. Йому присудили 8 років ув'язнення. Батьки таке рішення оскаржують і вважають, що на час розслідування хлопець може бути вдома, а не в СІЗО.

  • Facebook