Новини
Архів новин
Оберіть дату

"Силою виштовхували з квартири": під час виклику смілянські медики наразились на небезпеку

 ...
"Силою виштовхували з квартири": під час виклику смілянські медики наразились на небезпеку

"Дуже погано жінці" – такий виклик 12 січня надійшов у диспетчерську Смілянської станції швидкої медичної допомоги.

Чоловік, який телефонував, не захотів пояснювати подробиць, відмовився надати номер телефону і поклав слухавку. Про це інформує пресслужба Обласного центру екстреної допомоги.

Бригада виїхала за вказаною адресою. На місці її ніхто не чекав. Медики намагались втрапити у під’їзд, телефонуючи в інші квартири, оскільки домофону в квартирі пацієнтки не було. Через деякий час до них вийшов чоловік з ознаками алкогольного сп’яніння і провів фахівців до квартири.

Відчинивши двері, чоловік пропустив фельдшерів всередину і до них кинувся великий чорний пес, на вигляд бійцівської породи. Медики попросили прибрати собаку і зачинити її в якійсь із кімнат, на що у грубій формі почули: "яка вам різниця, не вигадуйте, проходьте, собака не кусається". Фельдшери пояснили, що бояться пса і ще раз попросили прибрати його до іншої кімнати. У відповідь знову почули лайку. Згодом один із чоловіків таки прибрав собаку.

Зайшовши до пацієнтки, медики вислухали лайку і від пацієнтки. Вона кричала і образливими словами виявляла свою невдоволеність, що дівчата побоялись собаки. Зрештою, сказала, що їй допомога від таких фахівців, які бояться якоїсь собаки, не потрібна.

В цей час один з чоловіків почав з силою виштовхувати медиків з квартири. Одна з працівниць "швидкої", остерігаючись за своє здоров’я, оскільки в приміщенні було шестеро агресивно налаштованих осіб, натиснула "тривожну кнопку".

Місцеві правоохоронці відреагували на ситуацію оперативно. На хуліганів, які викликали "швидку", медики написали заяву до поліції.

Як повідомляв сайт vikka.ua, на Черкащині чоловіка витягли з того світу.

У нашому Telegram каналі – тільки найважливіші та найактуальніші новини.

  • Facebook