Новини
Архів новин
Оберіть дату

Гройсман не сумнівається, що черкаський міст добре відремонтують (ФОТО)

 ...
Гройсман не сумнівається, що черкаський міст добре відремонтують (ФОТО)

Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман 12 жовтня із робочим візитом відвідав три області. На Черкащину завітав, щоб перевірити хід виконання дорожніх робіт на мосту через Дніпро, передає кореспондент vikka.ua.

"Оновлений міст ще потрібно буде приймати в експлуатацію після будівництва, але ті технології, які сьогодні тут застосовуються, є достатньо якісними. Завершать ремонт – відповідні служби дадуть оцінку. Але у мене немає сумнівів, що цей міст добре відремонтують, хоча все залежить від будівельників", – зазначив Гройсман.

Нагадаємо, 5 жовтня на мосту через Дніпро завершили ремонт асфальтобетонного покриття на правому проїзді. До кінця листопада за сприятливих погодних умов планують закінчити всі роботи з ремонту проїжджої частини. 

Для забезпечення технології виконання робіт, автомобільного сполучення та роботи технологічного транспорту запроваджено графік проїзду легкових автомобілів, вантажного автотранспорту повною масою до 5 тонн та рейсових автобусів на період ремонту мосту.

Рух по мосту для вищевказаних транспортних засобів здійснюється у спеціально відведений час: із 6.00 год. до 9.00 год. та з 16.00 год. до 19.00 год.

Як повідомляв сайт vikka.ua, Гройсман їде на Черкащину перевіряти ремонт доріг.

  • Facebook