Новини
Архів новин
Оберіть дату

Нещасний випадок, у якому водій черкаської маршрутки збив свого колегу, пов’язали з виробництвом

 ...
Нещасний випадок, у якому водій черкаської маршрутки збив свого колегу, пов’язали з виробництвом UA: Черкаси

Комісія завершила спеціальне розслідування нещасного випадку зі смертельним наслідком, що стався 5 грудня 2018 року з водієм "Чарз-Авто" на кінцевій зупинці громадського транспорту "Вулиця Руставі" у Черкасах. Про це інформує пресслужба Управління Держпраці у Черкаській області.

Нагадаємо, 5 грудня, водій маршрутки №29 збив громадянина 1956 року народження. Той розмовляв по телефону позаду автобуса і, як виявилось, також був водієм підприємства, яке обслуговує даний маршрут. Чоловік отримав серйозні травмування та був терміново госпіталізований до лікарні, де через кілька годин помер від больового шоку.

Термін проведення спеціального розслідування продовжувався у зв’язку з ненадходженням інформації від Комунального закладу "Черкаське обласне бюро судово-медичної експертизи" про причину смерті, наявність алкоголю, токсичних чи наркотичних речовин у крові потерпілого та від Слідчого управління Головного управління Національної поліції в Черкаській області (про обставини і причини дорожньо-транспортної пригоди, а також осіб, які допустили порушення вимог законодавства).

Як з’ясовано комісією, водій автобуса при русі транспорту заднім ходом здійснив наїзд на потерпілого, що знаходився на зупинці громадського транспорту "Вулиця Руставі". Потерпілий помер по дорозі до лікарні в машині швидкої медичної допомоги.

Члени комісії зустрілися з особою, що представляє інтереси члена родини потерпілого, роз’яснили права у зв’язку з настанням нещасного випадку відповідно до чинного законодавства.

Основні причини настання нещасного випадку будуть визначені після закінчення розгляду по суті кримінального провадження. За результатами спеціального розслідування, супутні причини настання нещасного випадку організаційні: відсутність системи управління охороною праці, відсутність проведення інструктажу, допуск до роботи без навчання та перевірки знань з охорони праці, відсутність інструкцій з охорони праці.

З метою недопущення настання нещасного випадку керівнику підприємства рекомендовано:

– довести до відома працівників установи обставини та причини нещасного випадку;

– створити на підприємстві службу охорони праці;

– привести інструкції у відповідність до вимог "Положення про розробку інструкцій з охорони праці";

– провести працівникам, які зайняті на роботах підвищеної небезпеки, навчання і перевірку знань з охорони праці;

– провести позаплановий інструктаж працівникам підприємства.

Нещасний випадок, який стався з водієм ДП "Чарз-Авто" визнано таким, що пов'язаний із виробництвом.

Як повідомляв сайт vikka.ua, на перехресті у Черкасах машина патрульних потрапила в ДТП.

Будьте завжди в курсі найсвіжіших новин – підписуйтесь на наш канал в Telegram!

  • Facebook