Новини
Архів новин
Оберіть дату

Забудовник збрехав, що на місці "ями" за драмтеатром припинили будівництво. Фотофакт

 ...
Забудовник збрехав, що на місці "ями" за драмтеатром припинили будівництво. Фотофакт

Забудовник Андрій Бородай запевнив, що будівництво багатоповерхівки за Черкаським музично-драматичним театром не проводиться. Однак активістам вдалося сфотографувати, як за парканом триває демонтаж старого фундаменту.

Про це на своїй сторінці у Facebook написав координатор "Громадського БлокПосту", член виконкому міськради від громадськості Олексій Романов.

"Учора на засідання Координаційної ради сил Майдану Черкащини завітав забудовник Андрій Бородай, який запевнив присутніх громадських активістів, що скандальне будівництво багатоповерхівки за Черкаським музично-драматичним театром наразі не проводиться і розпочнеться тільки після отримання належної дозвільної документації", – написав він у соцмережі.

За його словами, сьогодні з’ясувалося, що на території активно працює важка будівельна техніка, гуркіт якої чути на весь житловий квартал.

"Громадський Блокпост" сфотографував, як за парканом будівництва, триває демонтаж старого фундаменту.

Джерело: Facebook/Олексій Романов

"Звернувшись до фахівців із будівництва, ми з’ясували, що ці роботи дійсно кваліфікуються як підготовчі, а на їх проведення в обов’язковому порядку необхідно отримати дозвіл інспекції ДАБК. У п’ятницю забудовник збирається виносити питання по видачі містобудівних умов на виконкомі", – написав Романов.

  • Facebook
>