Новини
Архів новин
Оберіть дату

Волонтери виготовляють "Укропський сухпай" (ФОТО)

 ...
Волонтери виготовляють "Укропський сухпай" (ФОТО)

Черкаська волонтерська ініціатива "Наш батальйон" розпочала новий проект "Укропський сухпай". Це допоможе зробити харчування військових у зоні АТО більш різноманітним і корисним.

"За цією жартівливою назвою криється серйозна робота з виготовлення домашніх дегідрованих (сушених) страв для бійців у зоні АТО. Саме сушіння – один із найдавніших та ефективних способів консервації продуктів. Переваги цих страв неможливо переоцінити: насамперед безпека – у зневоднених продуктах харчування не розмножуються шкідливі бактерії, грибки чи пліснява. Такі сухі пайки можуть зберігатись до 1 року без втрати якості та поживності! По-друге, при сушінні їжа втрачає 70-90% ваги та об’єму, що значно полегшує її транспортування і зберігання. І по-третє, сушені продукти дуже легко і швидко готувати, більшість з них можна вживати без додаткової обробки, а корисні речовини зберігаються в них повністю", – зазначають волонтери на своїй сторінці у Facebook.

На сьогодні "Наш батальйон" уже розробив невеличке меню. Туди, зокрема, увійшли борщ український, борщ болгарський, суп грибний, другі страви і додатки до них: картопля, в’ялене м'ясо, рис з овочами, гарбузова каша з рисом, гарбузова каша з кукурудзяною крупою, цибуля (до каш і макаронів), морква (до каш і макаронів), гриби, сухарики солоні, сухарики звичайні.

Волонтери потребують допомоги черкасців.

"Насамперед – руками: мити, чистити, різати, терти, шаткувати продукти. Також потрібні продукти та кухонне начиння (ножі, дощечки, шатківниці тощо). Гостро необхідний якісний вакууматор та пакети до нього. Усе, крім продуктів, ми беремо у тимчасове користування і повернемо власнику на перше прохання", – запевняють волонтери.

Для охочих допомогти всі запитання та уточнення за телефонами:
(063)964-83-08 Ірина, (063)227-96-14 Катерина.

  • Facebook